Kapat

Gizlilik Politikası

Aşağıda, https://www.gsmrehber.com etki alanı altında çalışan tüm web siteleri dahil olmak üzere tüm https://www.gsmrehber web siteleri için Gizlilik Bildirimi ve Kullanım Koşulları yer almaktadır.

Lütfen bloglarımızla ilgili bu açıklamayı okuyun. Sorularınız varsa lütfen iletişim formumuz aracılığıyla bize sorun.

E-posta Adresi: gsmrehberx@gmail.com

Okurlarımızın ve ziyaretçilerimizin gizliliğine saygı duyarız. Trendleri analiz etmek için IP adresleriniz, tarayıcınız, İşletim Sistemleriniz, İnternet Servis Sağlayıcınız (ISS), konumunuz, yönlendirme / çıkış sayfalarınız ve tıklama sayısı dahil olmak üzere günlük dosyaları gibi ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerini topluyoruz. IP adresleri ve diğer bu tür bilgiler, kişisel olarak tanımlanabilir herhangi bir bilgi ile bağlantılı değildir. Bu tür bilgileri, satış veya paylaşım amacıyla değil, tarafımızca sağlanan bilgi ve kaynağı iyileştirmek için topluyoruz. Bu Gizlilik Politikası gibi bilgiler herhangi bir zamanda revize edilebilir veya güncellenebilir ve en son sürümü ve Gizlilik Politikamızın şartlarını bildiğinizden emin olmak için sık sık tekrar kontrol etmenizi öneririz.

Çerez ve Reklam politikası:
Web sitemizi ücretsiz olarak korumak için, web sitemizde Google Adsense’den üçüncü taraf reklamları gösteriyoruz. Google, üçüncü taraf satıcı olarak web sitemizde reklam göstermek için tanımlama bilgisi kullanır, böylece bilgisayarınızda tanımlama bilgileri saklayabilir. Http://www.google.com/privacy/ads/ adresinden Google’ın Dart çerezini devre dışı bırakabilirsiniz.

Yorumlar / Mesaj Panoları:
Web siteleri yorum bölümleri içerir (diğer adıyla mesaj panoları). Bu yorumları aktif olarak izlemiyoruz ve bunlarla ilgili bilgiler sadece eğlence amaçlıdır. Herhangi bir şekilde uygunsuz olduğunu düşündüğümüz bir şey konusunda uyarılırsak, bunu kendi takdirimize bağlı olarak silebiliriz. “Yorum spamini” azaltmak için mesaj panolarımızın çoğunda e-posta doğrulaması kullanıyoruz. Bu e-posta adresleri üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Bağlantılar:
https://gsmrehber.com web siteleri sıklıkla diğer web sitelerine bağlantı verir. Bu web sitelerinin içeriğinden veya iş uygulamalarından sorumlu değiliz. Web sitelerimizden çıktığınızda, hedef sitenin gizlilik politikasını okumanızı öneririz. Bu gizlilik bildirimi yalnızca https://gsmrehber.com tarafından toplanan bilgiler için geçerlidir.

Sorumluluk Reddi:
Tüm web sitemizde adı geçen herhangi bir cep telefonu şirketine bağlı değiliz. Nokia, Samsung, Sony Ericsson, Samsung, Lg ve Motorola gibi Cep telefonu üreticilerinin Logoları, Ticari Markaları ve İsimleri ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Sadece çalışma ve bilgi amaçlı Cep Telefonlarını Onarıyoruz.

Herhangi bir hasar veya kayıptan sorumlu değiliz:
Her gönderi, web sitemizde yayınlamadan önce ekibimizin en az bir üyesinin kontrol ettiği çözümler içerdiğinden. Ancak yine de bir şeyin hasar görmesi veya kaybolması durumunda herhangi bir sorumluluk almıyoruz. Her şeyi kendi sorumluluğunuzda yapın.

İmei Değiştirme İşlemi Türkiye Cumhuriyeti Kanunları Gereği Yasal Olmayan Bir İşlemdir. Bu Tür İllegal Konularda Tüm Yasal Sorumluluk Kullanıcıya Aittir. Bu İşlemlerden Web Sitemiz Sorumlu DEĞİLDİR. Bu Sitede Sadece İmei Ve SN Bozulmuş Cihazlar İçin ( İmei Ve SN Repair ) Düzeltme Konusunda Bilgiler Ve Dosyalar Verilmektedir.

%d blogcu bunu beğendi: